Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kramarzówka

Kramarzówka, podkarpackie

  • 339 000 zł
  • 51,70 m²
  • 6 557,06 zł/m²

Zdjęcie

Marzena Bester

Skontaktuj się

Dom Kramarzówka

Kramarzówka, podkarpackie

zaktualizowane:
14 maja 2026

339 000 zł

51,70 m²

6 557,06 zł/m²

Dom Kramarzówka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

339 000 zł 51,70 m² 6 557,06 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
2 382 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2011

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

2 382 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2011

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 339 000 zł (6 557,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 51,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2011
  •   materiał budowy: drewno
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 382 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: kominek
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 17740/3685/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Marzysz o miejscu, w którym cisza, natura i prywatność stają się codziennością?
Ten klimatyczny, drewniany dom całoroczny w Kramarzówce może być dokładnie tym, czego szukasz.

Położony w otoczeniu lasów, na płaskiej działce o powierzchni około 24 arów, zapewnia komfort wypoczynku i możliwość zamieszkania przez cały rok. (...)

Agent

Marzena Bester

570 607...

570 607 303

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marzena Bester

570 607...

570 607 303

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.